| Andreeaa19 a întrebat:

o sa tot revin cu aceasta întrebare pana,poate intr-un final,voi găsi raspunsul. In primul rând scuzati categoria,dar fiind foarte vizitata îmi voi permite sa poate întrebarea aici.
Deci, in urma cu aproximativ 10 ani am văzut un film horror, problema e ca nu stiu cum se numeste si îl caut de mai bine de 4 ani.
Actiunea filmului sta cam asa:
Este vorba despre un grup de tineri (circa 6),cărora li s-a stricat masinile pe un câmp. In apropiere era un spital vechi "bântuit" in care era un doctor nebun. Ei au intrat si de aici începe adevarata drama,doctorul a început sa ii omoare pe rând,tin sa mentionez ca el(doctorul) făcea un experiment,intr-o camera sau salon al acestui spital era închis un băiat,complet gol si chel,nu retin foarte bine ce vroia sa faca cu el,cert e faptul ca băiatul isi amintea de copilăria lui,cum i-au cazut dintii( asta îmi amintesc)laughing si cred ca tatăl lui i a scos.
Din toata povestea asta scapa doar o tânără,blonda,iar in masina politiei care vine la sfarsit,ea se uita exact la camera de filmat si are niste ochi ciudati,o privire malefica.
Daca ati văzut filmul va rog sa îmi spuneti cum se numeste, dau funda.
Mersi anticipat!

17 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Vezi daca e unul de pe lista asta de filme cu deranjati:
http://www.imdb.com/list/ls003105080/

| Andreeaa19 explică (pentru SkyPilot):

Nu e pe acolo. Mersi oricum!

| SkyPilot a răspuns (pentru Andreeaa19):

Am incercat happy Oricum, eu nu am vazut nimic sa corespunda descrierii tale, dar nici nu prea este genul meu de filme.

| Andreeaa19 explică (pentru SkyPilot):

L-am văzut cu ceva timp in urma si cu siguranta am omis unele întâmplări, poate intr-un final îl voi găsi.
Mersi mult încă odatahappy

| SkyPilot a răspuns (pentru Andreeaa19):

Pentru putin.Ai sanse mici, sunt cateva persoane care monitorizeaza lista asta si care au o cultura cinematografica extraordinara. Daca ei nu stiu, nu vad cine ar sti.

| Andreeaa19 explică (pentru SkyPilot):

Mda,asa e.
De ceva timp îmi scriu absolut toate filmele pe care le-am văzut, asa ma asigur ca nu uit nici măcar unullaughing.
Nu stiu cati mai fac ca mine, dar e sigura chestialaughing

| SkyPilot a răspuns (pentru Andreeaa19):

Da, pana pierzi carnetul, sau iti crapa HDD-ul happy

| Andreeaa19 explică (pentru SkyPilot):

laughing
Pana una alta e bine ca le amlaughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cumva la sfarsitul filmului au realizat toti ca de fapt venise apocalipsa? toti fiind aia ce au mai supravietuit

| Andreeaa19 explică (pentru SergiuBoss11):

Sincer nu mai stiu exact,dar daca filmul pe care îl sti seamănă cu descrierea mea, te rog sa mi-l scrii aici, poate e cel despre care vorbesc si eu. Încă ceva, nu a supravietuit decât o fata, blonda, din toti cei 6. Mersi!

Răspuns utilizator avertizat
| AlexaGabriela94 a răspuns:

Mascarul din Texas? Din 2006..Nu stiu, incearca sa cauti pe youtube sa vezi trailerul..Bafta!

| Andreeaa19 explică (pentru AlexaGabriela94):

Nu e asta, mersi mult oricum. Daca cumva mai sti si altul asemănător descrierii mele, te rog sa mi-l spuihappy.