| yuyumell a întrebat:

Buna tuturor. Poate ma puteti ajuta sa gasesc un film pe care l-am vazut doar partial acum foarte multi ani. Actiunea era undeva prin anii 1800.Era un cuplu cu multi copii, care dormeau toti intr-o cămăruță. La un moment dat apar niște năvălitori, se lupta intre ei iar femeia este agresata sexual, se spală in râul din apropiere iar la scurt timp isi da seama ca a ramas insarcinata. Sotul ei isi anunță copiii ca vor mai avea un fratior. Cam atat imi amintesc. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Filmul se numeste Rob Roy din 1995

https://www.imdb.com/title/tt0114287/?ref_=nv_sr_srsg_0

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este reclama la sucul Giusto vom avea un nepoțellaughing Giusto armonie in familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe vremea aia in 1800 nu eram nascut, dar vad ca tu te ți bine daca mai esti pe aici de atitia mii de anilaughing ia o lecitină sa ti amintesti actiunea din film.

| yuyumell explică (pentru anonim_4396):

Actiunea filmului era din anii respectivi. Nu atunci m-am uitat eu la film. Am impresia ca am fost destul de clara in exprimare, dar multumesc oricum

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ai nici o treaba nu spama!

| yuyumell explică (pentru aditimus):

Multumesc tare mult! Acesta este

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

Filmul se numeste Rob Roy din 1995

https://www.imdb.com/title/tt0114287/?ref_=nv_sr_srsg_0