| anonim_4396 a întrebat:

Daca cumva ai ramas insarcinata, la cat timp de la contactul sexual iti apar semnele ca esti gravida?

4 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

9 luni.

| roxpau a răspuns:

Depinde foarte de mult de organismul fiecarei femei la unele apar din saptamana 5 altele nu au deloc simtome de sarcina

| darkangel_7824 a răspuns:

Prima simptoma a sarcinii este intarirea sinilor, asa ca in timpul ciklului, aceste simptome incep sa apara chiar din a 2-a saptamana, dar stii la toti este diferit...

| princess92 a răspuns:

Asta depinde de la femeie la femeie(fata)... poti sa fi insarcinata si sa nu stii decat atunci cand nu iti mai vine ciclu si cand incepe burta sa creasca...sunt multe fete/femei care nu au simptome si se simt foarte bine atunci cand sunt gravide.si daca nu stii poti face un test si aflii daca esti sau nu insarcinata