| Annaid a întrebat:

Unde as putea gasi serialul rusesc "Misterele din Sankt-Petersburg"? Sau cel putin distributia happy Multam'fain!

Răspuns Câştigător
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Doamne cat mi-a placut filmul ala.nu l-am vazut tot ce s-a intamplat pana la urma.am ramas la ep ala cand pleaca certakovski sau cum il chema la un palat ceva si o regina de acolo se indragosteste de el

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

De pe StrongDC.SE ia repede si fara virusi!

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Cerkhasov il chema scuze pentru greseala

| ElenaLivia a răspuns:

Http://serialsonline.net/serials/Adjutanty_lubvi-online.html aici le vei gasi pe toate dar nu au sub