| Akihito a întrebat:

Buna utilizatorii TPU, stiti cumva cand va aparea sezonul 2 din SAO (Sword Art Online)? Poate imi puteti pune un link cu informatii despre acesta!

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Daca nu am mai postat aici niciun anunt nou in legatura cu SAO II, inseamna ca nu a mai aparut nimic noua.

In afara de anuntul de la sfarsitul anului, in care a fost confirmat sez 2 si personajele principale.
- Kirigaya Kazuto, nickname "Kirito"
- Asada Shino (aka "Sinon"), nickname "Hecate"

Atunci cand o sa fie un anunt oficial cu data aparitiei, o sa postez anuntul aici. Pana atunci, ai rabdare!winking