| DULCICABRUNETA a întrebat:

Buna,va rog mult as dori sa aflu daca stiristul de la Prima Tv Cosmin Stan a jucat in filmul romanesc Extemporal la dirigentie. Asa am auzit ca ar fi jucat acolo. Prin anii'80. Si va rog as dori aflu cati ani are Cosmin Stan. Va multumesc, dau funda pentru raspuns corect happy

Răspuns Câştigător
| AllisonStevens a răspuns:

Eu cred ca e nascut prin 1980. uite ce am gasit despre el >>"M-am apucat de meserie în 1997, când de-abia terminasem liceul, încurajat fiind de succesul pe care l-am avut la revista şcolii."

| DULCICABRUNETA explică (pentru AllisonStevens):

Aha,inseamna ca nu este el oare... Offf, as fi vrut sa stiu, dar oricum multumesc frumos pentru ajutor, dau funda acum happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are 32 de ani, este căsătorit și are un băiețel de 2 anișori.
Pa, pa.

| DULCICABRUNETA explică (pentru Legiuitoarea):

Da nu cred ca este el happy oricum multumesc pentru raspuns pa pa

| AllisonStevens a răspuns:

Da,nu cred ca a avut cum sa joace in filmhappy

| DULCICABRUNETA explică (pentru AllisonStevens):

Da si eu cred la fel, asta e..., multumesc oricum pentru raspuns happy