| nikol_7126 a întrebat:

voi ce credeti ca elena din filmul the vampire diares o sa ramana cu stefan sau cu damon si cu katerine ce se va intampla ca ramane si ea cu unu dintre ei?

Răspuns Câştigător
| morena238 a răspuns:

Pai damon si katerine vor fi impreuna iar stefan cu elena dar se vor insela reciproc adica katerina va fi pe ascuns cu stefan si damon va fi pe ascuns cu elena dar totul devine un balamuc si spiritele le revin inapoi facandu-i din vampiri din nou oameni si damon si stefan devin amici ca in trecut dar pentru o perioada scurta de timp si stii ei si cu katerine care are 400 de ani sunt batrani si cum isi recapata viata mor dar elena e doar cu cativa ani mai batrana caci ea a fost putin timp vampir

2 răspunsuri:
| Nameツ a răspuns:

Iubesc filmu acesta, astept cu nerabdare sezonul 3. sper sa ramina cu stefan...insa chiar nu stiu ce poate fi...

| ArinaD a răspuns:

Eu cred ca elena va ramine cu damon.chiar daca nu va ramine dar ei se potrivesc. lear sta minunat impreuna.astept cu nerabdare noul sezon