| anonim_4396 a întrebat:

vreau cateva filme drama, DOAR drama, ca si : Lilja 4-ever, Teoria intregului,Copilaria, To write love on her arms, Thirteen, adica dramele unor familii sau a unor copii, nu vreau filme de iubire, de razboi sau istoricelaughing

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hesher (2010),The Selfish Giant (2013),The Inevitable Defeat Of Mister & Pete (2013),What Maisie Knew (2012),Instructions Not Included (2013),altele; Palo Alto (2013),Squatters (2014),Blue Caprice (2013),Fruitvale Station (2013),Temptation: Confessions Of A Marriage Counselor (2013),Unconditional (2012),Angels Crest (2011),Disconnect (2012),Boyhood (2014),Cake (2014),Before I Disappear (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lorna's silence, son frère, the pumpkin eater, drifting clouds, j'ai tué ma mère, kadosh, black bread, le fils, the white ribbon

| Daniellllll1 a răspuns:

The bucket list
Invincibilii
Hachiko

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Forrest Gump
The shawshank redemption
Good Will hunting
În căutarea fericirii (The Pursuit of Happyness)
The pianist
SOFERUL DOAMNEI Daisey (merita vazut. Morgan Freeman, ce sa mai...)
John Q (incredibil)