| qpqqpq a întrebat:

vreau sa aflu numele unei actrite si nu gasesc deloc vreo poza dea ei pe google..am o poza cu ea dar nu stiu cum sa o pun aici sa o arat. poate ma ajutati. multumesc

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dacă ai o poză, pune-o aici:
http://imgur.com/
click pe săgeata de la new post, apoi click upload images, în continuare click browse, alegi imaginea și apoi copiezi link-ul și îl pui pe TPU.Succes!

| PeFuga a răspuns:

Incarca poza pe Google si da-i search sa caute dupa poza pe care o ai...

| August99 a răspuns:

Dai pe google imagini si unde ii aparatul foto poti sa cauti pe google dupa poza

| GreenVoid a răspuns:

Cum daca nu stim cu arata?laughingIn ce a jucat?

| dulgherunicu a răspuns:

Fai o npoza cu telefonul copiazo in pc apoi dai cautare pe gooale la CAUT DUPA IMAGINE si selectezi poza ta.