| LaviniaFrone a întrebat:

vreau sa fac un film cu vampiri. Si vreau un scenariu bun. Ceva sa fie de dragoste dar si acțiune. Aveți niste idei cam cum ar trebui sa il fac?
Dau funda :-)

7 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Dupa scenariul de la TVD

| NoFeelings a răspuns:

După ce scrie în Twilight, da.

| NoFeelings a răspuns:

Asta nu o știu, și nu mă interesează

| Damonana a răspuns:

Uita.te la The vampire diaries, citeste si cartile, si fa tu o noua versiune mai buna rolling on the floor)))))

| A02Sniper a răspuns:

Unde a ajuns prostia copiilor... se crede vreun regizor.
Din poza de avatar nu are mai mult de 10 ani.
Daca vrei sa filmezi cu telefonul si personajele sa fie niste mucosi de 9 ani mai bine te rezumi la a urmari filme online.

| NoFeelings a răspuns (pentru A02Sniper):

Cam așa ceva.
Ar fi bine sa se rezume la un scurt metraj, nu direct film cu vampiri.
Nu poate face un film cu un telefon, dacă asta crede, dar sa o lăsăm să creadă. laughing

| LaviniaFrone explică (pentru A02Sniper):

Daca tie ti se pare ca nu am mai mult de 10 ani atunci fara supărare dar nu prea stii sa aproximezi vârstă la un om. Cat despre actorii de 9 ani despre care vb sa stii ca nu exista ci din contra am ales persoane de 22-29 de ani, daca vrei sa stii despre locul de filmat am vb cu directorul căminelor de aici, in plus de unde esti tu asa de sigur ca filmez cu telefonul? Dar na ce sa zic,. Ce am intrebat eu si ce ai raspuns tu. Nu ti-a cerut nimeni parerea despre vârstă, calitatea si personajele mele. Asa ca scuza-ma dar daca nu vrei sa dai un raspuns serios nu mai răspunde