| Cosmin_Gherhes_1992 a întrebat:

vreau sa imi recomandati un film sport / drama-sport legat de MMA, Box.
Va atentionez ca am vazut foarte multe, toate de la Never Back down / Undisputed, Creed, in ori ce caz am vazut foarte multe.
Asa ca vreau sa imi recomandati un asemenea film, drama-sport in special care sa starneasca emotia, sa fie foarte captivant.
Deci... unul care se gaseste mai greu...habar n-am, sa raspundeti cat mai repede, in urmatoarele 2 ore vreau sa vad unu :-)) Dau FUNDA.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand filmul The Wrestler (2008)

| Sn4k3 a răspuns:

Fighting
Tapped Out
Southpaw
Forever Strong
When The Game Stands Tall
Goal 1, 2 (nu l-am vazut, dar din trailer mi se pare bun )
Woodlawn
Si ultimul episod din BMS laughing. Vizionare placuta!

| Cosmin_Gherhes_1992 explică (pentru Sn4k3):

Le-am vazut pe toate in afara de forever strong, destul de interesant. Primesti funda, da ca nu o sa apara unu cu raspunsuri mai bune in urmatoarele 20 de minute :-))

| Sn4k3 a răspuns (pentru Cosmin_Gherhes_1992):

laughing, am vazut multe filme, nu cred ca mai sunt altele in afara de cele zise aici, dar acusi trebuie sa apara Never Back Down 3 si Undisputed 4.
Vad ca a mai aparut un film Fight to the finish, dar nu pare cine stie ce din trailer si altul Race. Incearca-le, poate o sa iti placa.

| J0B0MAT a răspuns:

Million dollar baby
Warrior

| RadikalGamer a răspuns:

Rocky laughing