| St3fa a întrebat:

Buna vreau sa ma uit la Piratii din caraibe 4.Am incercat sal scot de pe net dar nu m-a lasat.Ma puteti ajuta.Chair vreau sa ma uit la filmul asta.Multumesc.fundita si vot

Răspuns Câştigător
| shawol a răspuns:

Buna! vrei filmul cu tot cu subtitrare? daca vrei sa ti l dau adauga ma (butterfly_pink01)

| St3fa explică (pentru shawol):

Mi-a mers.Multumesc mult...

| shawol a răspuns (pentru St3fa):

Cu placere

9 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Du-te la cinema dacă ești așa de disperată.

Baftă!

| Daniel415 a răspuns:

Poti sa-l descarci de pe ThePirateBay si subtitrarea de pe allsubs.com.

| taur77 a răspuns:

Cauta pe 9 9 0. r o legat

| LaChatte a răspuns:

Tu nu mai 123 sunt posibile am incercat si eu sa le scot si pe 456

aaassscccuuullltttaaa aaaiiiccciii!

| shawol a răspuns (pentru LaChatte):

Pe 4 il am cu tot cu subtitrare...

| LaChatte a răspuns (pentru shawol):

Asa,si...

| shawol a răspuns (pentru LaChatte):

Pai ai spus ca nu ai cum sa descarci pe 4 cu subtitrare... eu ti am zis ca pot. nu ma laudam, am vrut sa zic ca sa stiu daca esti interesat