| uka15 a întrebat:

Buna vreau sa vad si eu filmul ion de liviu rebreanu online sau sa descarc. Am citit cartea si vreau sa vad si filmul.numai ca nu l-am gasit.stiti voi?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Filmul se numeste Ion: blestemul pamantului, blestemul iubirii, daca o sa-l cauti asa il gasesti. Succes si numai bine!

| kamikaz33 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Pentru tine se numeste asa pentru noi se numeste galsul pamantul si glasul iubirii

| Ioandelasal a răspuns (pentru kamikaz33):

Nu pentru mine se numeste asa ci pentru toti, asa a fost numit de catre autori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.filmehd-online.net/ion-blestemul-pamantului-blestemul-iubirii
....cu placere:)... funda?