| doolby a întrebat:

vreau si eu filme gen IN siguranta cu fata aceea mica chinezoaica si Jason Statham, gen filme cu seifuri si coduri si mafie! va rog mai era un exemplu tot cu un seif mare pe care n-au putut sa-l deschida si l-au tras cu masina dupa ei pe pod si prin oras, nu stiu cum se numeste! ceva filme ca astea va rog!

7 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Iti recomand filmul "Orphana".
Este un film popular si care o sa vrei sa te uiti a doua oara.
Vizionare placuta.
P.S: Sa urmaresti si "Naufragiatul". Este un film care te va emotiona cu siguranta.
Fie ca fericirea sa iti bata la usa.

| doolby explică (pentru Iubibilăă):

Ahh mersi frumos, ai niste vorbe superbe, mi-ai adus un zambet pe buze, nici nu sti! mersi mult:***

| beastboy84 a răspuns:

The bank job
the italian job
the mechanic
The Tourist

| alinox123 a răspuns:

Fast and furious five e ala cu seiful mare care il duce prin oras si pe pod

| doolby explică:

Mersi mult nu stiam titlul! dar nu asta era problema, voiam sa imi recomandati genuri de filme ca acestea! mersi oricum

| Geollici a răspuns:

Eu iti recomand Parker si Taken 1, 2.

| doolby explică (pentru Geollici):

Ambele teroare in Paris si istanbul le-am vazut, voiam ceva gen "safe" cu Jason statham, mersi pentru parker