| dey33 a întrebat:

vreau si eu niste filme drama romantice cu adolescenti, daca se poate sa fie putin mai noi

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Endless Love (2014),If I Stay (2014),The Fault In Our Stars (2014),Love,Rosie (2014),The Best Of Me (2014),In Your Eyes (2014),Nowhere Safe (2014),Sing Street (2016),High Strung (2016),Divines (2016/are și puțin romance), Ilegitim (2016),Paper Towns (2015),Honey 3: Dare To Dance (2016),Squatters (2014),Tracers (2015),XOXO (2016)

| Neverrrrrr a răspuns (pentru faramatania):

Ilegitim serios? astfel de film recomanzi tu? cred ca daca ajungeam sa mă uit pana la final m-aș fi sinucis.

| faramatania a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Ei,nici chiar așa.Foarte rău că nu te-ai uitat până la sfârșit, tocmai finalul mi s-a părut interesant straight face și pentru un film românesc...chiar merge să știi.

3 răspunsuri:
| Afroditlove a răspuns:

The Perks of Being a Wallflower, The Longest Ride, If I Stay