| mada00madalyna a întrebat:

Vreau si eu o lista cu filme pe engleza foarte bune genul roumance.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Katyussha a răspuns:

New Years Eve; Pride and Prejudice; Anna Karenina ( un film artistic dupa romanul Anna Karenina ); The Edge of Love; The Duchess; Atonement; Jane Eyre.Eu le-am vazut pe toate si pot sa iti spun ca au fost foarte frumoase, mi-au ramas in inima. Cele mai frumoase au fost The Edge of love, Atonement si Anna Karenina, dar si celelalte mi-au placut foarte tare.

| mada00madalyna explică (pentru Katyussha):

Iti multumesc mult au fost geniale recomandarile!

| Katyussha a răspuns (pentru mada00madalyna):

Ma bucur ca te-am ajutat ^^