| alice1136 a întrebat:

Vreau un film cu adevarat horror la care sa ma uit cu prietenii. Ce imi recomandati?
P. s. Deja am vazut Orphan, Case39, Final destination, The house of wax, uninvited, the ring si paranormal activity big grin

7 răspunsuri:
| iowa a răspuns:

Drag me to hell si nightmare

| Lovelykat a răspuns:

Pai ti-as putea recomanda:
a)Night of the demons(are 4 parti cam porno.dar ii super horrorI don't want to see)
b)House of bones
c)Lanul Bantuit(sau ceva de genul)
d)The ring
e)Camera 1401
f)13 ghosts
g)Drag to me in hel
h)Poltegeist
i)The grudge
j)Laboratorul groazei 1, 2, 3,4,5(ii cam sadic.dar mna.merge)
k)Aventuri in lumea supranaturalului(ii serial dar tot cu fantome, demoni, vrajitoare).Ai grija.ca sunt cele mai bune filme:d

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Incearca Prom Night sau Urban legend: Bloody Mary is niste filme fainebig grin

| MedeWede a răspuns:

Eu iti recomand The Grudge...si eu m-am uitat la el cu prietenele mele...

| denysuk_7717 a răspuns:

The Winchester house e foarte de groaza

| MonykaMony a răspuns:

Incearca pe google filmul:Capcana1 sau Capcana2.eu l-am vazut cand eram mai mica si m-am speriat de moarte...