| PuccaPuccy a întrebat:

Vreau un link unde pot vedea MICUTELE MINCINOASE sezonul 3 subtritrat! Un link care sa mearga :-s. :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe vplay le poti vedea

vpaly.
ro

| PuccaPuccy explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt pe reteaua RDS RCS si nu merge Vplay thinking oricum mersii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merge daca folosesti un proxy. Cauta pe google un tutorial.

| xFakeSmilex a răspuns:

Îți recomand site-ul : Vplay! Trebuie să intri, să îți faci cont și apoi sa cauți serialul. Te asigur ca îl vei gasi!
P.S.: Atunci când îl vei căuta introdu numele serialului in limba engleză!