| Daniel2780 a întrebat:

Buna ziua.

Pana de curand am vazut pe Youtube mai multe inregistrari ale emisiunilor "Replay" de pe TVR. M-am uitat cu drag la inregistrarile respective. Am vrut sa le revad, insa atunci cand am dat sa le revad, nu le-am mai gasit, nu am mai gasit absolut niciun episod din emisiunile Replay pe Yoytube. Ce s-a intamplat? Unde au disparut toate inregistrarile respective? Cum pot sa le regasesc?

4 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Trebuie sa le ai in istoric sau history sau la vizioneaza mai tarziu daca l-eai salvat.

| Daniel2780 explică (pentru Mihai0101):

M-am uitat in istoric si nu se (re)gasesc nici acolo.

| Daniel2780 explică (pentru Mihai0101):

Multumesc, insa nu este ceea ce am vazut si nu mai gasesc. Este vorba de mai multe episoade a cate 48 - 50 minute fiecare, care nu se mai gasesc pe Youtube.