| Blayan18 a întrebat:

Buna ziua TPU! Este vorba de filmul meu preferat : The Grey la limita supravietuiri e filmul meu preferat il iubesc l-am vazut de 3 ori. Deci haide sa trecem la subiect in acel film se prabuseste avionul in Alaska si supravietuiesc doar 8 dintre ei cum ar fi: Ottway, Hernandez, Henrick,Diaz, Burke, Lewenden, Flannery si Talget la sfarsitul filmului supravietuieste doar Ottway si apoi ramane fata in fata cu lupul acela si cand da sa se lupte cu el se termina filmul,, voi ce credeti a supravietuit sau a murit si el?

1 răspuns:
| Pardelian a răspuns:

Sunt 50% sanse sa fi supravietuit si 50% sanse sa nu fi supravietuit