| valintinvalic2011 a întrebat:

Bunaa TPU am vazut mai de mult un film serial la televizor si vreau sa aflu denumirea adevarata a lui (in engleza ) el in romana se traduce DINCOLO DE IMPOSIBIL am cautat pe google pe yandex peste tot dar nu gaseste cu asa denumire am tradus in engleza si nu traduce bine ca nu gaseste filme cu asa denumire poate l-ati vazut si voi si stiti cum se numeste

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Imi pare rau, dar n-am gasit.
Poate n-i fost tu atenta si serialul se numeste altfel.

| valintinvalic2011 explică (pentru Pricked):

Nu stiu cum se numeste dar precis se traducea dincolo de imposibil si in zear era scris numa ca de mult si nu mai am zearu

| Pricked a răspuns (pentru valintinvalic2011):

Pe ce program l-ai vazut?

| valintinvalic2011 explică (pentru Pricked):

Ei da nul stii jurnal tv

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Probabil este serialul "La limita imposibilului", 1995.

| PuSstaNnw a răspuns:

After than impossible sau beyond the impossible!

Întrebări recente