| Emanulusa a întrebat:

Bunaaa. Ce parere aveti despre Netflix? E ok? Are filme bune?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Filme nu prea, e mai ok pe seriale. Am facut o lista cu filme si seriale bune pe Netflix pe care o modific mereu cand mai gasesc ceva bun:
https://www.cinemagia.ro/liste/filme-si-seriale-bune-pe-netflix-15249/

12 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Depinde ce genuri iti plac, pentru ce urmaresc eu imi pare ok momentan Netflix. Ce anume ti-ar place sa vezi pe Netflix?

| RAY a răspuns:

Are filme vechi, eu unu am renuntat la ei, ca pasionat de filme noi e o dezamagire

suntserios
| suntserios a răspuns:

E ok. Mai toată lumea o sa găsească ceva pe gustul lui pe Netflix și calitatea video ului merita banii

| Sn4k3 a răspuns:

Au ceva filme/seriale bune. Merita, mai ales ca ai o luna gratuita. Daca te uiti des, nici nu-ti trebuie mai mult.

| FaraNumePls a răspuns:

Sunt mai mult pentru adolescenti.

| brokxy a răspuns:

Sincer filmele sunt foarte vechi si serialele ce e pe Netflix pe bani si platesti TOT pe Putlocker Are si filme din 2018 ce Netflix nu are incearca vezi daca iti place. Eu de cand ma uit pe putlocker nu mai am nevoie de Netflix! Putlocker are mult mai multe filme decat Netflix 100000+ si sunt si GRATIS si noi. Si are si seriale. Partea naspa e ca nu sunt subtitrari in romana laughing
https://putlocker.vip/putlocker Dar daca stii engleza nu e problema

| anonim_4396 a răspuns (pentru brokxy):

Au filme noi, ei cumpără și distribuie cam tot ce se scoate acum, dar sunt praf la capitolul producție.
La seriale stau bine.

| brokxy a răspuns:

Netflix nu merita banii. E rahat

| suntserios a răspuns (pentru brokxy):

Da, e rahat, de aia au 140 milioane de useri. Ma rog, nu romani, ca la noi e rahat dacă nu e gratis și piratat

| PsyhoChild a răspuns:

Seriale da.Filme meh

| DOOOPX a răspuns:

Netflix are filme bune

| Tudorelsan a răspuns:

Da am și eu e super ok