| SabinaIoana04 a întrebat:

Ceva seriale/filme mai bune pe Netflix?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/filme/filme-pe-netflix-care-merita-vazute/#16624862
Iar seriale: Penny dreadful, skins uk, shameless, riverdale, tvd, supernatural daca e.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

+ Altered Carbon, la casa de papel si black mirror

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ozark...

| faramatania a răspuns:

Seriale:The Innocents, Altered Carbon, La casa de papel, Deadwind, Recviem, 3%, Black Mirror // Filme:Anon (2018),Pickpockets: Maestros del robo (2018),A Very Murray Christmas (2015),El Camino Christmas (2017),The Bad Batch (2016),Sierra Burgess Is A Loser (2018)

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Seriale : Prison break ( il tot recomand, nu exista ceva mai bun inca de la primul episod )
Orange is the new blac
Too Hot to handle ( e emisiune dar se poate incadra la serial avand un sezon intreg )
Narcos

Filme :
Nr.1 este Miracolul din celula 7 ( n am cuvinte. la fel. Plangi 5 ore )
Escape Plan
The Perfect Guy
The kissing Booth 1, 2
Bird Box
Sadece sen ( minunat )
My mother
L.O.L
Daddy s home 1, 2
Blockers
Miracles from heaven
A fall from Grace
When the bouhg breaks
The Glass house
The perfection
Fatal Affair
Edge of Fear
To all the boys (1, 2) Superb
Dear Jhon
The Lucky One
Newness
Falling in Love
A star is Born cu lady gaga

| comyne a răspuns:

Riverdale
The end of the *** world
dunasty
insatiable
stranger things
13 reasons why
The vampire diares+the originals+legacies(a aparut in 2018)
charmed