| GaBytZaX3 a întrebat:

Bunaaa...va rog sa ma ajutati!
Acum 4-5 ani ...am vazut un film superb, un horror, in care era vorba de niste studenti care incercau sa descopere nu stiu ce thinking stiu ca l inceput era o fata si un baiat intr-o masina. care au auzit niste zgomote afara, apoi a iesit baiatul, si cand sa invartit fata asta era legat de un copac, cu picioarele pe masina. Daca ar fi plecat cu masina il omora. Si criminalul ala venea spre ea si a trebuit sa plece, si alte chestii...
Pe la sfarsit stiu ca este una legata de un pat, si o tipa isi alege cu ce cutit sa ii taie burta sau ceva de genuu happy. NU MAI STIU CUM SE NUMESTE. VA ROG ajutati-ma
!

1 răspuns:
| LostInHell55 a răspuns:

Sincer nu stiu nici eu.Nu te supara pe mine caci nu stiu raspunsul.Dar decat sa te uiti la un film la care te-ai uitat deja ...In fine happy Uite aici niste filme tot horror care sunt c-am la fel ca acel film despre care ai intrebat tu.:0
Saw,Scream,My bloddy valentine,Destinatia finala, The grudge {1, 2,3, 4}-sunt super
Devil
Drag to me hell
One missed call
Grave encounters
Shrine
Uninhabited
The Mirrors 2
Exorcizarea lui Emily Rose
Exorcist
Jennifer`s body
Ultima casa pe stanga
Bloody Mary
Carriers
Evil dead
Anaconda
Orfana
Friday 14
Red sands
Ores
Fly
Hostel
Wrong turn
The old lady in white
House of wax
The eye
The uborn
Si c-am atatea stiu si eu.Ma bucur ca te-am putut ajuta.Te rog daca se poate sa-mi dai fundita.puppy dog eyes O zi buna iti doresc in continuare. happy