| DarkAngel98 a întrebat:

Am vazut un film horror ce era vorba de un criminal ce purta o masca aurie si omora cate un om. De la fiecare om omorat lua cate o parte a omului(Prima victima-mana; A 2-a victima-mana; A 3-a victima-capul si celelalte 2 victime au avut picioarele pierdute). Dupa ce ii omora,fiecaruia ii lasa un semn ori pe corp,ori in locul mortii,de exemplu in gradina botanica l-a ascuns si cu cheia ia scris ceva legat de biblie. O alta victima a fost gasita in casa si era scris cu sange de miel pe pereti tot un lucru legat de victima. La sfarsit,criminalul vroia sa faca Invierea Domnului pentru ca era in zi de Paste dar politia l-a oprit. Cine stie cum se numeste filmul, dau funda!

3 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Scary Movie?

| DarkAngel98 explică (pentru Liiiax99):

Nu mai, era horror. Nu mai stiu cum se nimeste, il vazusem acum 2 ani

| Liiiax99 a răspuns (pentru DarkAngel98):

Pffff...