| Shinozaki a întrebat:

Cam ce anime-uri sunt cele mai misto pentru voi?

4 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Cei din Naruto

| Tutuianu_Razvan_1999 a răspuns:

Naruto shippuden mi se par cel mai bine facut. poti invata foarte multe din el. poti incerca si attack on titan, kakumeiki valvrave ( mi-a placut foarte mult ), tokyo ghoul, code geass. bafta

| UzumakiMelania a răspuns:

Păi cred că acele anime-uri care te ţin cu sufletul la gură, cele de care nu te plictiseşti niciodată sau cele din care înveţi ceva. Am avut perioade în care eram obsedată de anime-uri horror, altă perioadă cu romance şi tot aşa. Uite câteva: Naruto(ftw), Amnesia, Ouran highschool host club, Elfen Lied, Kaichow wa maid sama, Deadman wonderland, Death note şi Kurostsuji. Am încercat să surprind ceva din fiecare gen.

| FazakasAlexGabriel1977 a răspuns:

Tokyo ghoul, corpse party, black bullet,
death note, one piece si atack on titan