| 98765ASD a întrebat:

puteti sa-mi da-ti un anime misto care sa nu fie prea lung? Dau funda

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

-Tokyo Ghoul
-Ao no Exorcist
-Dusk Maiden of Amnesia
-Gugure! Kokkuri-san
-Kamisama Hajimemashita
-No game no life
-Inu x Boku SS
-Diabolik lovers
-Kamigami no Asobi
-Brothers conflict
-11eyes

Astea sunt alea practic scurte şi care mi-au plăcut cel mai mult big grin

| 98765ASD explică (pentru BlackRaven45):

Daca ti-a placut -Dusk Maiden of Amnesia cred ca-ti va placea si Highschool dxd daca iti place vezi ca are 2 sezoane iar al 2 sezon se cheama highschool dxd

| BlackRaven45 a răspuns (pentru 98765ASD):

Ummm... O să-l încerc thinking Mersi pentru sugestie. Oricum sunt în pană de anime-uri laughing

| 98765ASD explică (pentru 98765ASD):

L-am vazut si mi-a placut mult si astept sezonul 3 cere se cheama highschool dxd born

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Gundam 8th Ms Team
Cowboy bebop
Trigun
SAO [primul sezon]
Tokyo Ravens
Akame ga Kill
Rebuild of Evangelion [serie de 3 filme, trebuie sa apara al patrulea si ultimul]

| Cobra56289 a răspuns:

Naruto, Naruto shippuden, Ao no exorcist cred ca iti ajung