| AceOfSpades a întrebat:

Cand apar filmele : " The Hunger Games : Catching fire" si "The Hunger Games : Mockingjay"? Si ce actori o sa joace rolurile lui Finnick Odair si Annie Cresta? (daca s-au ales actorii). Fundaaa! big grin

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Primul film a aparut abia in 23 martie 2012. Al doilea e programat sa apara in 22 noiembrie 2013. Despre al treilea nu se stie decat ca va aparea candva in 2014. Un film nu se face asa usor.
Actorii pentru personajele noi inca nu s-au stabilit.
Deci mai ai de asteptat 2 ani ca sa vezi seria completa. Din moment ce stii de Annie Cresta ma gandesc ca ai citit deja cartile. Daca nu, atunci citeste-le ca sa nu ramai in suspans laughing inca 2 ani.
Succes!

| AceOfSpades explică (pentru 이벨):

Mersi de raspuns XDD. Da, am citit cartile, dar vreau sa vad filmele. O sa mor pana apar x_x.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În sfârşit, am găsit şi eu o întrebare în care titlurile filmelor sunt scrise corect.
Încă nu s-au ales actorii care or să-i interpreteze pe cei doi, dar o să te aştepţi ca Finnick să fie interpretat de vreun model, că doar era frumuseţea întruchipată. chatterbox

| romy45 a răspuns:

Hunder Games a aparut deja. Vezi online subtitrat in romana aici: http://eurotube.do.am/....../1-1-0-887