| Anonim234578890 a întrebat:

Cand apare sezonul 3 din Kamisama Hajimemashita: Kako-hen si vreau si anime asemanatoare cu Kamisama Hajimemashita: Kako-hen.

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Sezonul 3 din Kamisama Hajimemashita: Kako-hen? Poate sezonul 3 din Kamisama Hajimemashita, pentru ca kako-hen reprezinta arcul trecutului, car contine 4 OAD-uri. primul OAD deja a aparut, mai urmeaza inca unul in 18 decembrie, apoi in 20 aprilie, si in 19 august. Cat despre sezonul 3 din Kamisama Hajimemashita, mai inai trebuie sa asteptam sa apara toate OAD-urile, adica pana in 2016, deci un sezon 3 e posibil in 2016-2017. big grin dar daca iti place asa mult si nu mai poti astepta, ar trebui sa citesti manga, acolo se intampla mult mai multe si e superba.

| Anonim234578890 explică (pentru Nanami利):

Multumesc si espre manga, sincer nu prea inteleg multe mai ales fiind in engleza, dar as vrea sa te intreb manga cate episoade (sper ca este correct ) are? si daca ai citit manga imi poti spune macar cum se termina sau daca poti un mic rezumat, multumesc anticipat!

| Nanami利 a răspuns (pentru Anonim234578890):

Pai manga are pana acum 135 capitole, si urmeaza 136, deci nu e inca terminat deci nu pot spune finalul.Pai in manga Tomoe si Nanami sunt impreuna, Akura-ou(adica kirihito) e indragostit de Nanami dar in capitolul trecut a murit.Tomoe vrea sa devina om ca sa fie cu Nanami, dar momentan e transformat intr-o vulpe alba. Mizuki e logodit cu un personaj care nu a aparut inca in anime.

| mariadaria111 a răspuns (pentru Nanami利):

Unde pot sa vad manga in romana?

| Nanami利 a răspuns (pentru mariadaria111):

Din pacate nu cred ca e sad Doar in engleza/spaniola.

5 răspunsuri:
| Free007 a răspuns:

Va aparea prin 2016, nu se stie exact.