| ktrinel a întrebat:

Cand apare Undisputed 4 ( daca nu a aparut incawinking )?

4 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Nu cred ca mai continua cu undisputed

| ktrinel explică (pentru invisibleboy):

:O:O straight face si sunt chiar super tari filmele.

| invisibleboy a răspuns (pentru ktrinel):

Da, stiu, asa se intampla cand sunt bune...nu mai fac, si nu stiu de ce deoarece idiotii scoteau bani, probabil ca au prea multi si nu mai au nevoie

| Nicolemia a răspuns:

Salut, ktrinel! În legătură cu ceea ce ai întrebat: nu sunt foarte sigură, însă am înţeles că ar fi continuat seria Undisputed, dacă filmul Undisputed III: Redemption (2010) ar fi avut mai multe vânzări, dar cum acest film a fost downloadat la liber, îţi poţi da seama că nu are cum să mai continue din motive financiare. Eu sper totuşi să avem o surpriză plăcută şi să se facă în continuare. Dacă s-ar face TV SERIES ar fi şi mai fain, dar. vise, vise! Eu am urmărit de curând filmul, cu toate că nu e genul meu, însă m-a captat atât de tare acţiunea şi povestea filmului, şi să nu mai zic de actor şi personajul interpretat. super! Cu bine şi sper să ne reîntâlnim aici să discutăm pe baza Undisputed IV. Te pup.