| Ionut566 a întrebat:

Când eram mic am văzut un desen cu o vrajitoare blonda pe nume Tara care avea un prieten cu parul albastru și într-un episod a fost otrăvit de un peste balon, știe cineva cum sa numește desenul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cand erai tu mic, acum 3 ani, 10 ani, 20 de ani sau cand?

Ca nu avem cum sa ghicim in ce an era desenul asta difuzat, daca nu ne spui cati ani ai si cam pe la ce varsta vedeai filmul asta.

| trophin a răspuns:

Anime, nu doar pentru ca avea parul albastru, ci si pentru faptul ca moare... dar nu priveam asa ceva acum "3 ani, 10 ani, 20 de ani sau..."

| AvatarPanda a răspuns:

S-ar putea să fie W.I.T.C.H.
https://www.imdb.com/title/tt0383718/