| Loredana_4143 a întrebat:

Cand eram mica era un film cu o vrajitoare Thabita careia ii tot cadea capul...si un baietel, o papusa Tibbi, stiti cumva cum se chema serialul?love struck

Răspuns Câştigător
| JajaAliensHere a răspuns:

Pasiuni/Passions http://www.youtube.com/watch?v=Ra1pNse8puc

7 răspunsuri:
| Any_3777 a răspuns:

Pasiuni

| beastboy84 a răspuns:

Eu stiam ca il chema Timmy thinking

| Loredana_4143 explică (pentru beastboy84):

Eu tin minte de Tibby si Thabita...thinking

| beastboy84 a răspuns (pentru Loredana_4143):

Asa o fi nu te contrazic happy ca eram mic p atunci big grinbig grinbig grin nu mai tin minte bine

| petriinna a răspuns:

Buna, statusul nu-mi permite sa-ti trimit mesaje private de aceea ar fi mai simplu sa-mi lasi un mesaj cu id-ul tau!

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Pasiuni... pasions ( si apropo papusei ii cadea capul)

| Loredana_4143 explică (pentru Mihai_Răileanu_1991):

I was close enough, don't You think so?hee heeI was 5 years old.big grin