| andreea192010 a întrebat:

Cand eram mica imi placea tare mult desenul animat Marcelino pan y vino insa nu il gasesc deloc pe romana nu stiti unde as putea sa il gasesc?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Marcelino pan y vino" a fost difuzat pe Minimax si doar cei care au inregistrat episoadele ti le pot furniza. Minimax nu are drept de distribuire a productiilor cinematografice, ci doar dreptul de difuzare si redifuzare a acestora pe micul ecran. Fie cauti un fan, care le-a tras de pe tv, fie scrii celor de la Minimax, sa-i intrebi daca si cand vor mai difuza serialul de desene animate mentionat de tine.