| Ioana523 a întrebat:

Cand este pus Tati part-time pe Netflix?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general dupa 2-3-4 luni dupa ce a fost la cinema.
da am auzit ca e praf tare.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Cum sa fie soro mizeria aia de film pe Netflix rolling on the floor? Pe Netflix apar filme reusite, nu orice filme facute de toti nea ionii.Acolo sunt niste oamenii care se uita la film daca e mediocru nici nu e bagat in seama ca isi strica imaginea cei de la Netflix.

| Stefan42 a răspuns (pentru AlexandruContFacutLaMisto):

Si ti se pare ca Miami Bici / Suge-o, Ramona! sunt filme reusite?

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns (pentru Stefan42):

Toate filmele romanesti sunt niste rahaturi de comedii facute ca sa rada orice nea ion care mai are 3 neuroni.De aia nici nu vedem filme calumea.Tu nea ionica din varfu dealului care toata viata ai muncit pe 2000 de lei si ai avut o viata de rahat te-ai uita la un serial care il arata pe unu bogat care a realizat ceva, sau mai degraba te uiti la las fierbinti cum se baseste bobonete ca in mintea ta ai vedea unu mai prost si te-ar face pe tine sa te simti mai bine? Logic ca alegi varianta a 2, asa e cu toate filmele si serialele romanesti,toate sunt sa arate rahatu asta de societate romaneasca, pleava societatii adica, ca daca ar face un film cu eleganta tarii cu smecherimea tarii(aici ma refer la oamenii ssmecheri adica inteligenti care au facut bani cu capu, nu cu invarteli si furat si altele, nu te-ai mai uita ca te-ai simti sarac si ar fi un fel de palma peste fata cand ai vedea ca pe unu l-a dus mintea si pe tine nu.