| Lovelykat a întrebat:

Cand incepe sezonul 2 din Romanii au talent? De cine va place mai mult din juriu? Care au fost cele mai penibile momente? Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| Cherry_3262 a răspuns:

Paii...Am inteles ca incepe pe data de 18 februarie.Mi-a placut de Andra.Penibile? Hmm...Pai nu pot sa spun chiar penibile, dar mi s-au parut mai ciudate toti oamenii aia care veneau la auditii, desi stiau ca nu au talent si ca sunt VARZA.

4 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Prin primavara, cam cand a inceput si anul trecut.
De Andi Moisescu, cred. Andra e falsa, celalalt e frustrat.

| elasexygagica a răspuns:

Incepe in 18 februarie 2012love struck mi-a zis Andralove strucklove struck

| ozzyyy a răspuns (pentru elasexygagica):

Hai serios? ti-a zis andra.cata vrajeala ai in tine laughing)