| daηă a întrebat:

Cand incepe sezonul 4 din "The vampire diaries"? Pe ce canal tv va fi? Il voi putea vedea si pe net?

8 răspunsuri:
| Marius151 a răspuns:

Oct. 11. 2012, pe Vplay poti sa il vezi online

| Louise21 a răspuns:

Apare pe 11 octombrie dar cu subtritare in romana va aparea pe 12 octombrie pe internet.Il poti gasi pe Vplay sau pe seriale.filmesubtitrate. info La tv nu estewinking Sper ca te-am ajutat. :*

| adelina19 a răspuns:

Pe 11 octombrie, si da poti sa-l vezi online pe vplay. la tv in Romania nu e.

| bibilica99 a răspuns:

Incepe pe 12 oct dar pe net, la tv nu a aparut la noi

| ElenaSiAtat a răspuns:

Incepe pe 12 octombrie in romana pe net.La televizor nu cred ca poti sa il vezi. Sper ca ti-am fost de ajutor

| daηă explică (pentru ElenaSiAtat):

Am vazut pe un site primul episod din sezonul 4. Dar cand apar si celelalte episoade?

| ElenaSiAtat a răspuns:

Episoadele apar in fiecare vineri in engleza si in romana le poti gasi ori vineri ori sambata

| Codrina67 a răspuns:

Pe 11 octombrie dar nu e la tv, doar la net:*