| Kamygbr1241 a întrebat:

Când va aparea a 3 parte din 3 metri deasupra cerului? ❤

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce te face sa crezi ca va mai continua si cu a3-a parte?
Luand in considerare ca acea serie s-a sfarsit demult si nu s-a mai auzit nimic niciodata de ea, nu cred ca va mai continua!
Oricum e un film de rahat! Imi pare rau ca am pierdut timpul sa ma uit la prima parte!
Are o imagine negativa acel film si incurajeaza tinerii la lucruri nu tocmai bune! Asta e parerea mea, fara suparare!

| AutumnDay a răspuns:

Buna! Am inteles ca pe 16 decembrie ar fi fost lansata a 3-a parte: http://i.imgur.com/3Pr2y19.png
Va mai dura probabil cateva luni pana apare si la noi.

| Kamygbr1241 explică:

Mersii mult de tot! happy