| Ibrahimovic a întrebat:

Cand va fi televizat anul acesta filmul Patimile lui Iisus? Pe ce program si la ce ora? Sau macar programul si ziua.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Stiu ca pe pro tv este difuzat Iisus din Nazaret la ora 15
Sarbatori Pascale cu bine alaturi de cei dragihappy

| Ibrahimovic explică (pentru caramela):

Multumesc mult! Sarbatori fericite si tie alaturi de cei dragi!

4 răspunsuri:
| presus a răspuns:

A fost Iisus din Nazaret partea 1 ieri la ora 15:00 pe ProTv, partea a 2-a a fost azi tot la ora 15:00 pe ProTv. Maine este un film cu Iisus pe ProTv la ora 14:45 care n-are legatura cu cele doua parti care ti le-am spus. Numai bine!

| comsacodrut a răspuns:

Bunahappy
Stiu ca pe pro tv este difuzat Iisus din Nazaret la ora 15
Sarbatori Pascale cu bine alaturi de cei dragihappy

| P3TR3 a răspuns:

Salut...la ora 21 sau 21:30 stiu ca trebuie sa fie sambata seara, am vazut o reclama cu filmul Iisus dar nu stiu sigur pe ce canal, ori Kanal D, ori Pro TV
Bafta, sarbatori fericite! happy