| teddi a întrebat:

Care credeti ca este cel mai reusit film al acestei perioade? Ati vazut Drive Angry cu Nicolas Cage? Un film atat de asteptat ca fie o rusine cinematografica ( parerea mea ca cel mai bun film al timpului este Limitless ) astept propuneri si chiar pareri despre filmele voastre preferate ( caterinca de seara happy

Răspuns Câştigător
| BrIa_7731 a răspuns:

Fast Five, The Hangover 2, Beastly, I am number four, Paul si mai sunt multe happy anul acesta pare a fi un an plin de filme frumoase

5 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Twilight...un film de 10 *

| BillyX a răspuns:

Foarte tare Drive Angry, Hangover 2

| BillyX a răspuns:

Cauta Lock Stock and Two Smoking Barrels, Snatch big grin

| teddi explică:

Twilight film bun, hangover 2 foarte bun astept sa apara hm.

| teddi explică:

As dori va rog sa-mi dati nume de filme care au aparut deja, care sunt deja in hd pe fl ca sa le pot downloada! Astept sa dau fundita!

Întrebări recente