| phantom2k a întrebat:

Care dintre animeurile astea : Kaichow wa maid-sama, Shugo Chara, Special A, Spiral, Kaleido Star, Itzura na kiss credeti ca e cel mai de dragoste asa romance!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai ar fi itazura na kiss ca se bazeaza pe lucruri mai serioase decat celelalte special a si maid sama sunt cam la acelasi nivel totusi maid sama are un mare + pe langa el spiral nu contine deloc asa ceva cel putin animeul kaleido star nu e prea pronuntat