| Lovely_6403 a întrebat:

Care e acrita / actorul vostru preferat? Nu trebuie sa fie neaparat roman ( ce vreti voi ) Fundita :d

16 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Actrita: Paget Brewster
Actor: Matthew Gray Gubler, Jared Padalecki, Jensen Ackles

| Mihaela a răspuns:

Hei. Actritele mele preferate sunt: Leighton Meester, Nina Dobrev si Dana Crisan. Ale tale?
Pupici!

| Artemisia a răspuns:

Imi place mult Johnny Depp,Orlando Bloom,Angelina Jolie,Keira Knightley
Imi plac si actori din astia mai tineri,de exemplu Robert Pattinson,Danile Radcliffe,Emma Watson, Kristen Stewart, Rupert Grint.

| Castiel a răspuns:

Actori:jensen ackles/jim carrey/jean reno/leonardo dicapio/tom hanks/tom cruise/nicholas cage/brad pit/orlando bloom/johny deep
actrite:emma roberts/cameron diaz/angelina joile/sandra bulock

| YukikoMaya a răspuns:

Pfff am multi in special actori care imi plac
pai: Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kyle Schmid, Jared Padalecki si Jensen Ackles
actrite: Nina Dobrev si Maggie Q si putin de Lyndsy Fonseca

| geolovesedward a răspuns:

Actor:robert pattinson
actrita:ashley greene

| Ryuzaki a răspuns:

Paul Walker, Ryan Reynolds, Jason Statham si Vin Diesel.

| bogdan_7896 a răspuns:

Jim Carrey, Adam Sandlar, Leonardo DiCaprio

| Ionutz1998 a răspuns:

Jakie chan

| Anonim007X a răspuns:

Leighton Meester, Audrey Hepburn, Brad Pitt, Natalie Portman, Angelina Jolie, Ian Somerhandler

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny Deep(Jack Sparrow) - din piratii din Caraibe

| Timee೩ a răspuns:

Al meu e Liam Neesonlove struck
al tau?love struck

| Joana96 a răspuns:

Charlie Hunnam love struck

| adriana18 a răspuns:

Orlando bloom si keira knightley

| IulianaxD a răspuns:

Orlando Bloom, Emma Watsonbig grin