| fana1fp a întrebat:

Care este actorul vostru roman preferat si de ce(va rog argumentati).Al meu e Maestrul FLORINPIERSIC.

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Si argumentul tau unde e?

| fana1fp explică (pentru Abh):

Vam cerut voua nu mie. Daca nu iti convine nu raspunde.

Abh
| Abh a răspuns:

Fana1FanelPavalache, e doar normal ca daca ceri ceva de la noi sa respecti si tu aceleasi cerinte, e o chestie de respect care se practica mai mult la oras, nu stiu cum e acolo de unde vii tu.

| fana1fp explică (pentru Abh):

Bine mersi de sfat dar te rog nu imi jicni locul meu natal.Nici eu nu team jignit.

| KateMiddleton a răspuns:

Nu am un actor preferat, sunt multi!

| Didii_Diutsaa_1997 a răspuns:

Nu am un actor preferat...Sunt multi care imi plac

| Minestronesoup a răspuns:

Actorul meu preferat este si va ramane mereu Sergiu Nicolaescu, deoarece: din primul film in care l-am vazut (Pistruiatu) am observat ca lui ii place actoria si joaca nu pentru bani, ci din placere, si in serialul politist a fost bestial love struck
Funda?