| IoanaBogdana a întrebat:

Care e filmul care chiar va impresionat si chiar ati plans la el?

33 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hachiko a dog's tale ...cu adevarat e emotionant!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Titanic si The notebook.

| Crisyy a răspuns:

Titanic.Sunt si altele din 2000 incoa, dar asta ramane cel mai bunhappy

| IoanaBogdana explică:

Pe mine trebuie sa recunosc ca m-au impresionat the last song si the pursuit of happyness:]

| ForbiddenLove a răspuns:

Hachiko a dog's story

| xClementine a răspuns:

Omul cu masca de fier si Titanic.
Filme absolut fantastice.

| FreakyFred a răspuns:

Pana acum nu am plans la un film. filmul care m-a impresionat cel mai mult a fost "the pursuit of happyness". "titanic" a fost si el impresionant, dar nu la fel de mult ca "the pursuit of happyness".

| Mjdolhfi a răspuns:

A walk to remeber, if only, the notebookbig grin

| Ecou a răspuns:

The notebook, man on fire, freedom writers crying happy whistling

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

A walk to remember sad chiar si cand ma gandesc imi vine sa plang :"(

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Marley and me si multe altele :"(((

| ZOON a răspuns:

Bine pe atunci eram un pustan am plans la titanic nici eu nu stiu de ce pur si simplu m-am trezit cu lacrimi pe fata era un film care imi arata disperare, moarte, nebunie lucruri pe care eu nu le vazusem niciodata mi-a aratat o realitate crunta o alta fata a lumii nu doar cea in roz pe care eu o cunosteam bye

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Titanik, A walk to remember, if onlylove struck

| me a răspuns:

Marley and me
iubesc filmul dar e atat de trist.

| DiannaDia a răspuns:

Alaska 2 a fost cand un caine de la un dulau mare care sa batut cu un caine alb si el era plin de sange dar stapanul lui avea o cursa de nu stiu cate zile si ceilalti mergeau cu trenu dupa ei ei se opreau la o cabana si dormeau dar stapanul lui avea 18 ani si cica era mik el ia pus un bandaj la pus intr-un cos pe sania lui la imbracat cu cojocul lui gros si el era intr-o bluza si cand am vazut asta am plans cryingcryingcryingbatting eyelashes si twilight cand bella a fost infectata cu veninul lui ala blond am uitat cum il keam si cand avea cioburile de sticla."((crying FUnda?

| LoveAngel223 a răspuns:

Titanic

| Choco a răspuns:

Titanic... singurul film la care am plans happy

| Gabitza a răspuns:

The Pursuit of Happyness

| louis3 a răspuns:

If only!

| marya a răspuns:

My girl.

| psiholoaga a răspuns:

Nu cred ca am plans in hohote niciodata la filme; am lacrimat la mai multe, dar sa nu mai spui nimanuitongue
Philadelphia, cu Tom Hanks (1993), The Fountain (2006), Pay it forward (2000) si mai sunt cateva, dar nu imi vin in minte acum.

| Buh a răspuns:

A walk to remember...remember me si mai multe sa nu-mi vin in minte acumhappythinking

| chrissi a răspuns:

Remember me, Toamna la new york, the notebook. Geniale toate 3happy

| Ana a răspuns:

Titanic

| BabyDoll a răspuns:

Seven pounds sad

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Sigur au fost mai multe dar acum nu-mi vine in minte decat A walk to remember

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Hackiko a story dog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cruel intentions 1. ti`l recomand cu caldura este foarte dragut si iti da o lectie de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seven Pounds

| Hibriiiid a răspuns:

A walk to remember si Titanic. Poate pentru ca chestiile din filmele astea chiar se intampla.Sii...e tristsad.