| xGyAx a întrebat:

Care episod/serialul 5 din MESAJE DE DINCOLO vi s-a parut cel mai inspaimantator?

Răspuns Câştigător
| Sarah15is a răspuns:

Ep. 13, sezonul 5. Le vad pe toate serialelemele favorite pe Vplay.

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Mie tot serialul nu mi se pare deloc infricosator... Adica e foarte previzibil... Imi place insa actrita principala, draguta tipa.

| xGyAx explică:

VPlay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spuneti si mie va rog pe ce site sa'l vad online? Ca pana acum m-am uitat pe unul, dar brusc...nu mai mergesad...Va rog[-o

| florinmare89 a răspuns:

?nu stiu

Întrebări recente