| dark1angel a întrebat:

Care este cel mai bun film de comedie cu negri? Dau funda

Răspuns Câştigător
| ColorBubbles a răspuns:

White Chicks (pupazele albe) e superr amuzanti... e vorba despre doi negri care se deghizeaza in 2 fete blonde! imagineaza-ti! a fost la protv... e f amuzant happy

10 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Norbit

| MrAngelus a răspuns:

"Bad Boys" ("Baieti rai") - 1995

Intr-o noapte torida de vara, este furata o cantitate foarte mare de heroina in valoare de 100 de milioane de dolari, chiar din incaperea destinata depozitarii dovezilor. Marcus Burnett (Martin Lawrence) si Mike Lowrey, doi detectivi cam trasniti vad in rezolvarea acestui caz sansa vietii lor. Ei trebuie sa recupereze drogurile inainte ca unitatea lor sa ajunga de rasul lumii. Singura lor pista se dovedeste a fi seducatoarea Julie Mott (Tea Leoni), martora unei crime comise de catre unul dintre hoti. O incurcatura o face pe Julie sa-l ia pe Burnett drept Lowrey, obligandu-i pe cei doi parteneri sa faca schimb de identitati pana la solutionarea cazului. Astfel, intre focuri incrucisate, Burnett isi va vedea implinite fanteziile sale gen Playboy, in timp ce Lowrey invata din greu cum e sa fii un tata model.

Sursa: http://www.cinemagia.ro/filme/bad-boys-baieti-rai-644/

| Al3csandruta a răspuns:

Men in black, Baieti rai
fundita!

| mat31new a răspuns:

Bad boys

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

White Chicks.Nu lasa titlul sa te pacaleasca, aici e vorba despre doi agenti negri de la FBI care se deghizeaza in doua tinere bogate

| robijam a răspuns:

Norbit si mai e unul da nu mai stiu cum se numeste de i o femeie care a divortat de unu si vine bunicasa si o ajuta sa i distruga casa alu ala cu o drujba si cu un pistol apoi baba i dusa la tribunal si o aresteaza acasa si cand isi facea rugaciunea zicea ca Doamne ajuta ca sunt pazita cand am bucata asta de metal langa mine si scotea pitolu din geanta si il arma laughing.

| BogdanS a răspuns:

M-am uitat la "Death at the Funeral". Nu cel vechi ci este unul nou facut in 2010.Este o comedie amuzanta. Pot cu adevarat sa zic ca am ras la el! Nu sunt chiar toti negri dar actori principali sunt si sunt cei care apar cel mai des.Mai multe informatii aici:http://www.imdb.com/title/tt1321509/

| Schweitzer a răspuns:

How high, Soul plane

| mihnulet a răspuns:

Eu stiu un serial care exista pe you tube si se numeste wepaut.este un serial in care oameni de toate culorile se intrec intr-o cursa de obstacole pentru un cec de 50, 000$

| dark1angel explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!