| Vaduva_Seby_1999 a întrebat:

Un film de comedie cu gangsteri negri, cu viata de strada, iarba etc. Repede

Răspuns Câştigător
| atraiptatipovestiviata a răspuns:

Cu 50cent se numeste : get rich or die si este despre droguri si f interesant
cu tupac : tupac-resurrection, dar e putin cam trist ca il omoara la final, dar e cu conflicte intre negrii
cu eminem : 8 miles, despre cum s-a apucat de cantat si cum a fost acceptat de negri, e funny filmul dar si trist

in toate 3 joaca ei intr-adevar

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trainspoting

| atraiptatipovestiviata a răspuns:

Cauta filmul despre viata lui 50cent, 2pac sau eminem ( nah asta nu ii negru ). Iti vor placea cu siguranta, chiar daca nu sunt comedii.

| At_AtTy_2000 a răspuns:

Cauta Ride Along cu Ice Cube e o comedie faina