| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai horror film pe care l-ati vazut si despre ce este vorba in el?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

The exorcist...el este oficial cel mai infricosator film din istorie!
poate acum dupa ce ne-am obisnuit cu genul asta de filme ...ni se pare putin banal.dar cum ar fi sa traiesti in anii 70 si primul tau film horror sa fie the exorcist?
...cred ca ai ramane socat pe viata

| dreamerrrrrrr a răspuns:

Saw

| MaryIngerPazitor a răspuns:

Cred ca "Dark water",dar te avertizez, e putin si drama, eu am plans la el crying

| Aniiix a răspuns:

A Nightmare on Elm Street-este vorba despre niste adolescenti care au niste cosmaruri in care isi imagineaza un gradinar, gradinarul lor de la gradinita la care au fost. La un moment dat, doi dintre ei mor, ucisi de gradinarul din cosmaruri, iar ceilalti doi rezista, luptandu-se cu gradinarul. E o poveste interesanta, desi e cam infricosator. Te pup. Sper sa-ti placawinking

| CreativeKid a răspuns:

A nightmare on elm street incearcal si vezi daca iti place :P
http://www.youtube.com/watch?v=2SulpWn6Glk