| eddy2012 a întrebat:

Care e cel mai horror film pe care l-ati vazut? cel mai horror dintre horror? happy

funda pentru cel mai horror!

Răspuns Câştigător
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Exorcizarea lui emily rose :-ss:-ss
nu am dormit aproape o saptaman si chiar si acum cand urc scarile imi imaginez ca este in spatele meu...
iti garantez ca te va speria super tare straight face
app : filmul este facut dupa o intamplare adevara, poti sa cauti si ep youtube :-s si ai sa vezi happy

| unknownn a răspuns (pentru Katherineeeeeeee):

Asta in cazul in care ai 10 ani.

| Katherineeeeeeee a răspuns (pentru unknownn):

Poate in cazul tau cand te-ai uitat la film... nu erai prea atent si nu i-ai dat prea multa importanta laughing

| unknownn a răspuns (pentru Katherineeeeeeee):

Pai nici nu l-am vazut, n-am chef sa ma uit la filme de speriat copii mici.

| Katherineeeeeeee a răspuns (pentru unknownn):

Mda cum sa nu

| unknownn a răspuns (pentru Katherineeeeeeee):

Esti prea mica ca sa-ti dai seama.

| Katherineeeeeeee a răspuns (pentru unknownn):

Aaa serios? pai tu cati ani ai?

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The exorcism of Emily Rose

| MrAngelus a răspuns:

Roaga-te sa vina dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme online van helsing de la ista nu poti sa dormi sunt oameni taiati si chinuiti de canibali ~!

Răspuns utilizator avertizat
| Element25 a răspuns:

Silent Hill.Adica asta mi-a placut mie.

| stefanutza a răspuns:

Mi-a placut super mult "The Mirror" si "The Ring" partea a doua

| Sashavalentine a răspuns:

Destinatie Finala (1, 2, 3, 4, 5) nu am mai dormit noaptea :-s

| chocco1995 a răspuns:

Cel mai mult dintre toate pe care le-am vazut mi-a placut masacrul din texas

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Incearca Halloween nu mi-s-a parut prea de groaza mai mult de suspans. Daca vrei filme horror incearca-le pe astea:
The grudge 1-2-3
Friday 13Th
Wrong Turn 1-2-3-4
Drag me to hell(e mai mult suspans)
P.S.: Am afisat mai multe filme deoarece toate mi se par bune.

| 2PacKilluminati a răspuns:

The exorcist.