| CorinaaM a întrebat:

Care este cel mai horror film pe care l-ati vazut?(vreau sa ma uit la ceva FOARTE horror de Halloween si nu stiu inca ce ) astept parerile voastre promit ca dau funda dupa Halloween(dupa ce eu si cu preitenii mei ne tinem in brate de frica... sper)tongue

Răspuns Câştigător
| xXyOnutZhXx a răspuns:

Cu fantome Shutter(2004) ii horror rau:-s si Alone la fel :-s, the grudge 1, 2, 3,the ring 1, 2
si daca vrei ceva cu mult sange iti recomand:hostel 1, 2 saw 1, 2, 3,4,5,6,7 si the human centipede...
vizionare placuta!
stiu ca a trecut halloween`ul de mult daaa...

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Grudge"
"Saw"
"Drug Me To Hell"
"Shutter"
"Mirrors"

| IuliaMihaella a răspuns:

Cel mai horror film pe care l-am vazut a fost Thir13en Ghosts
Daca vrei sa-l vezi http://SPAM/horror/159-13-fantome.html. VIZIONARE PLACUTA :):):)

| robert35 a răspuns:

Ati spun eu wrong turn sunt 3 partii daca ati place si mai vrei filme de genul astA MA GASESTI PE MESS ROBERTCAZACU35

| Gabica a răspuns:

The Ring 1 si 2

| AndraAlexaLove a răspuns:

Cel mai horror film pe care l'am vazut a fost Saw.
Ti'l recomand!winking

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

House of wax.O sa-ti inghete sangele in vene.Sau Drag me to hell

| CorinaaM explică (pentru FemeileFac70LucruriCartofisi69):

Am vazut house of wax si nu mi s-a parut ceva horror sau ...nu stiu, ce putin pentru mine este un film plictisitor...

| Daredevil1998 a răspuns:

Pai daca tot e halloween poti sa te uiti la halloween 2, dar daca vrei cv sa te scarbeasca incearca the human centipede 2

| xItsMe a răspuns:

Saw 3. Super de groaza... Trebuie neaparat sa-l vezi :d.

| bortes a răspuns:

Rec 2