| Meme10Meme a întrebat:

Care este filmul tau preferat? Al meu este Nasul[toata trilogia].

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Sa apreciez și sa mă multumesc cu ce am și sa ofer mai departe sa nu fiu zgârcit in viața din puținul meu ori cât ar fi sa împart eram mic de tot când am văzut filmul asta și Orice ar fi ori cât de greu este viața Absolut Niciodată dar Niciodată sa nu renunți la visul și la ce-ți dorești cu adevărată in viața asta doar pentru ca alți nu au reușit asta mi înseamnă ca nici eu nu voi reuși mie când îmi spune cineva ca nu voi reuși lupt cu mai multă forța mult cu mai multă ambiție și ma Învățată sa lupt cu Adevărată pentru Absolut tot ce-mi doresc in viața asta ori cât de greu va fi

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eyes Wide Shut.

| UnDiavol a răspuns:

Https://filmehd.se/......nline.html
Mi-a dat o lecție de viața

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Ce lectie?

| UnDiavol a răspuns (pentru Meme10Meme):

Sa apreciez și sa mă multumesc cu ce am și sa ofer mai departe sa nu fiu zgârcit in viața din puținul meu ori cât ar fi sa împart eram mic de tot când am văzut filmul asta și Orice ar fi ori cât de greu este viața Absolut Niciodată dar Niciodată sa nu renunți la visul și la ce-ți dorești cu adevărată in viața asta doar pentru ca alți nu au reușit asta mi înseamnă ca nici eu nu voi reuși mie când îmi spune cineva ca nu voi reuși lupt cu mai multă forța mult cu mai multă ambiție și ma Învățată sa lupt cu Adevărată pentru Absolut tot ce-mi doresc in viața asta ori cât de greu va fi

| MarcuG15 a răspuns:

Interstellar

| Ana674 a răspuns:

Filmul meu preferat este After